La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

konto usunięte

3

Moim zdaniem Barca potrzebuje typowej dziewiątki ale w stylu Eto czy Suareza. Czyli dosyć szybkiego i dynamicznego, z dobrym dryblingiem, strzałem i wykończeniem. Dobrym przykładem jest własnie Bacca czy Gameiro. Mam nadzieje że kogoś o takim profilu będzie szukał Lucho. A Gomez to taka typowa kłoda do ligi Angielskiej na wrzutki. Nie widzę takich napastników w ataku pozycyjnym Barcelony, czy w szybkich kontrach Neymara i Messiego.



Aczkolwiek, jeżeli w grę wchodziłaby tylko wymiana za Tello, bez żadnej dopłaty, to jeżeli nic ciekawszego się nie znajdzie, to można by spróbować i wziąć Gomeza, nawet w ramach eksperymentu.

2

@Shaggys Tylko ze taka kłoda w niektórych meczach byłaby nam bardzo potrzebna. Całe MNS plus Gomez. Jak by wyglądał mecz z Atletico jak byśmy mieli taką kłodę na boisku (chodzi o LM rewanż).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?