La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

konto usunięte

20

Pamięta ktoś, jak Lechici wygrywali w LE z Juve i Man. City?
Gdzie są teraz te 3 drużyny pokazuje g#wno, jakie siedzi na wysokich stołkach w tym klubie. No polski Olympique Marseille no...

konto usunięte

31

@LinekPark Ja doskonale pamiętam. Był dobry trener Zielinski, wielki Rudnevs, niesamowici pomocnicy Stlić, Krivets, był nie do przejścia Arboleda, młodziutki Możdzeń. Tej drużyny nie da sie zapomniec...

0

@LinekPark Jest jeden problem... Nie wygrali z Juve. Bylo 3-3 w Turynie i 1-1 w Poznaniu :)

0

@Marcel99 Tamten zespół przy trochę większym szczęściu (trafił na Bragę późniejszego finalistę, miał poprzeczkę w rewanżu) mógłby spokojnie do 1/4 LE dojść. Zawodnicy mieli charakter, a nie to co teraz, że przychodzi szrot tylko dlatego, że są za darmo.

0

@Marcel99 Jaki Rudnevs...w tatym sezonie Murawski Lewandowski Stilić Krivets Arboleda w bramce Burić albo Kotorowski...i ten gol Możdzenia w samo okienko z Man. City...pamietam jak dzisiaj ten "ryk" ojca po zwyciestwie :D

konto usunięte

1

@qwerty9099 Lewandowski i Rengifo odeszli po sezonie mistrzowskim. Murawski wrócił chyba w sezonie 11/12.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?