La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

0

Mam pytanko czy ktoś się orientuje czy tę plakietkę za KMŚ można odkleić? Obstawiam, że może zostać ślad po kleju no ale nie wiem. Pytam się bo kolega mi kupił koszulkę w Barcelonie no i ten znaczek jest naklejony trochę za wysoko. Może nie jest to straszna wada, ale jestem bardzo upierdliwy w takich sprawach i jak płacę takie pieniądze za koszulkę to lubię mieć wszystko idealnie.

1

@Granto A ile zaplaciłeś?
Bo tak serio, jeśli chciałeś idealnie, to trzeba było kupić oryginalną.

0

@LaLigaFan No jest oryginalna ze sklepu ze stadionu z Botigi. Chciałem kupić internetowo, ale akurat wtedy te meczówki się wyprzedały, a kolega był akurat w Barcelonie. Koszulka meczowa to wyszlo ok 650zł.

konto usunięte

2

@Granto to dziwne, że za wysoko Ci nakleili, ja tez tam kupowałem i naklejali emblemat osobno i jest idealnie. Wrzuć może zdjęcie zobaczymy czy faktycznie jest za wysoko czy jesteś przewrażliwiony :)

0

konto usunięte

0

@Granto No to wszystko jest ok, ja też tak mam, chociaż nie ja mam faktycznie nieco niżej, emblemat kończy się równo z Herbem Barcy.

0

@ksobi No właśnie prawidłowo jest tak jak mają piłkarze. Czyli idealnie z herbem lub leciutko wyżej. No cóż nie jest to jakaś wielka wada, ważne że bez reklamy sponsora :)

konto usunięte

0

@Granto no lepiej tego nie ruszaj bo faktycznie zostanie klej i już w ogóle będzie kiepsko wyglądało a tak to się nawet nikt oprócz Ciebie nie zorientuje

0

@Granto Kurde, to kijowo Ci wyszło.

Szkoda, że nie możesz tego reklamować.



Chyba, że drogą mailową możesz spróbować coś załatwić.
Spróbować nie zaszkodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?