La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

16

Jeżeli w połowie okienka rozwiązujemy umowy z zawodnikami (na ich życzenie bądź też nie, nieistotne), nie czekając na ofertę sprzedaży, to musi coś być na rzeczy. Mam na myśli transfer of course. Przypominają mi się słowa Lucho, że chce mieć kompletną kadrę przed meczem o Superpuchar Hiszpanii. Pośpiech? :)
Budżet płacowy jest ściśle powiązany z budżetem transferowym. Tak, 3/4 z Was ironicznie gada o zysku z rozwiązania umowy z zawodnikiem. Natomiast jakkolwiek by na to nie patrzeć to zysk jest. Może nie zysk-zysk, ale zysk-lżejszy budżet. Głupotą byłoby rozwiązanie tych umów bez żadnego powodu na miesiąc przed końcem okienka transferowego.
Ludzie w sztabie i w sekcjach technicznych to nie idioci, doskonale wiedzą co robią. Ciekawi mnie co takiego kombinują. Robert już zaskoczył, nie zdziwię się, jeśli zaskoczy ponownie. Oby pozytywnie.

0

@jacobFCB Transferem napastnika to oni nikogo nie zaskoczą, bo został on zapowiedziany i czekamy na niego wszyscy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?