La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

4

Igrzyska to jednak wspaniała sprawa,liczę, ze zdobędziemy co najmniej 10 medali,czyli wyrównany wynik z Londynu.Osobiście najbardziej czekam na lekkoatletyke, bo tam powinniśmy zdobyć najwięcej medali.

2

@Kredon A ja licze na ręczną i siatkówke :P

0

@kuba1624 No ja też oczywiście,za wszystkich trzymam kciuki, ale ta lekka mnie tak najbardziej kręci.

konto usunięte

0

@Kredon Ja czekam maks na pływanie, obejrzeć ostatni raz Phelpsa to jest coś.

0

@kuba1624 Ja również liczę na siatkę, bo postawiłem spory hajs, na to, że zdobędą złoto :)

0

@fc_barcelona_1899 No to musze powiedziec ze jestes wielkim optymista,zycze wygranej:D

1

@kuba1624 Nie jestem jakimś znawcą siatki. Ba! Tylko okazjonalnie oglądam mecze polskiej reprezentacji, ale z tego co zauważyłem, na niedawnych turniejach po prostu się oszczędzali. Pewnie po to, aby pokazać się z jak najlepszej strony na IO. Także liczę na ich sukces. A i kurs był niczego sobie - 12.0 :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?