La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Duża jest przebitka jeśli chodzi o premie za wygrane w turniejach tenisowych, a złotem na IO?

2

@Katalonbar Kolosalna ;)

0

@kuba1624 To sprawa jest zamknięta.

0

@Katalonbar Tylko kwestia tego,ze na medal na igrzyskach to cos wielkiego,jak ktos jest ambitny to zalezy mu na tym.

1

@kuba1624 Zależy w jakiej dyscyplinie. Pływanie, biegi czy jakieś skoki w dal, wzwyż, ogólnie lekkoatletyka to zgadzam się, ale np. w piłkę nożną to medal IO nic nie znaczy w porównaniu do EURO, MŚ czy CA i może w tenisie też nie jest tak bardzo znaczący ;)

0

@kuba1624 Dla mnie śmieszna jest ta Radwańska. Ma w dupie reprezentowanie Polski na IO, zresztą 4 lata temu też odpadła w 1 RUNDZIE!!! I jak to wytłumaczyć? Przecież Radwańska jest solidną tenisistką, a jak przychodzi Olimpiada to po dupie dostaje.

1

@bixmix W pilke nozna medal na igrzyskach to jest po prostu medal wartosci mistrzostw swiata u-21,ale pozostale dyscypliny sa rozgrywane na najwyzszym poziomie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?