La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

0

Ciekawie byłoby gdyby zamiast meczów drużyn u23 na IO zmienić zasady i uatrakcyjnić turniej.


Wg mnie mogliby zrobić tak:
1. Na igrzyskach grają tylko 4 zespoły (tak jak na poczatku mistrzostw Europy w latach 60,70).

2. System- 2 pary półfinałowe, zwycięzcy finał, przegrani o brąz

3.Kwalifikacje zdobywają:
*Gospodarz- Brazylia
*Mistrz świata 2014- Niemcy
*Mistrz Europy 2012- Hiszpania (mistrz z edycji wczesniejszej, nie odbywającej się w roku igrzysk, nie gra wtedy na Euro)
*Mistrz Ameryki Południowej 2015-Chile.

***W takim przypadku Niemcy, Brazylijczycy, Hiszpanie i Portugalczycy musieliby odpuścić turnieje Euro i CA. To trochę byłby minus, ale co sądzicie o tym systemie?

5

@darekgt01 Zdecydowanie nie. Zaburzyłoby to rozgrywki ligowe

konto usunięte

3

@darekgt01 Nie, nie i jeszcze raz nie. Beznadziejny pomysł.

konto usunięte

0

@Lisek Nawet nie o to chodzi, FIFA się nie zgodzi, bowiem najważniejszą imprezą piłkarską mają być Mistrzostwa Świata, bowiem więcej zarobią, dlatego piłka nożna na Igrzyskach nigdy nie będzie tak atrakcyjna jak na Mundialu, FIFA i tak zrobiła dużo, bowiem do 1980 mogli grać jedynie amatorzy, a nie zawodowcy, dlatego Polska zdobyła złoto w 1972

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?