La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

0

satka; Usa-Francja 1-0

konto usunięte

1

@poeticus3 No i dobrze, skoro i tak nie wygramy grupy to nie zależy mi na Kanadzie jako drużynie z 4 miejsca aczkolwiek odpadnięcie USA to zawsze plus bo z nimi nigdy dobrze nam się nie grało, a gołym okiem widać że Amerykanie jakby się rozkręcali...

0

@Stinger Nie wiem gdzie widziałeś ze nie wygramy grupy ale ok. Ja chyba mam inna tabele niż ty. Zatem, wciąż jesteśmy liderami w grupie mimo dzisiejszej porażki i wątpię byśmy przegrali ostatni mecz ze słabą Kubą toteż wtedy wpadniemy na USA a z nimi wygrać nam ciężko od dawna. Chyba ze nasi zaczną kalkulowac

konto usunięte

2

@barceloonka92 Niżej podawali co się liczy i nawet regulamin i rzeczywiście mają racje. Polska jest na 2 miejscu w grupie i raczej tak już zostanie.

0

@Stinger To dziwne, bo mamy lepszy bilans niż Arg i wygraliśmy z nimi ale może to i lepiej

konto usunięte

2

@barceloonka92 Dziwne - nie dziwne ale niżej jeden z użytkowników podał regulamin, a więc rzeczywiście jesteśmy na 2 miejscu.
W rzeczywistości takie zasady są totalnie głupie ale wg. regulaminu nic dziwnego w tym nie ma, niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?