La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

konto usunięte

1

Andy Murray vs Juan Martin Del Potro w olimpijskim finale!
Bardzo liczę że Szkot obroni tytuł wywalczony w Londynie.

W meczu o brąz Rafa Nadal vs K. Nishikori, a więc będę za Hiszpanem.
Myślę że medal byłby dla niego naprawdę cenny mimo iż "tylko" brąz.

10

@Stinger Lepiej żeby wygrał Del Porto dużo miał problemów zdrowotnych praktycznie stracił ostatnie 3lata należy mu się

0

@Stinger Tylko nie Murray, każdy byle nie on. Ślizga się od 3 rundy. Wymeczone zwycięstwo zarówno z Fogninim jak i Johnsonem w dodatku bardziej niesympatycznego tenisisty od niego znaleźć się nie da. Dlatego dziwie się ze ktokolwiek może go lubić i mu kibicować, brak kultury i chamstwo to jego domena gdy tylko mu się nie układa na korcie a podobno po tym jak ktoś przegrywa poznaje się klasę, której on nie ma, same wyzwiska i przekleństwa co zawodnikowi na tym miejscu w rankingu i zwycięzcy wielkiego szlema nie wypada. Powinien świecić przykładem i mieć klasę . W ogóle nie wzbudza sympatii, a i jego tenis to przebijanie na zmęczeniem rywala. Jedna wielka nuda. Także zero jakichkolwiek przesłanek by życzyć mu zwycięstwa.

konto usunięte

0

@Stinger A ja za Del Potro. Murray ma już złoto, więc teraz tylko Argentyńczyk

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?