La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

0

Remis Brazylii z Egiptem w recznej, teraz ograc tylko Szwecje i Slowenie i jest szansa na 2 miejsce w grupie

0

@FcBforever221 o ile Szewcje , po wynikach wychodzi , ze musza, o tyle Slowacje to juz duzo ciezej bedzie.

0

@FcBforever221 Drukowanie było na końcu dla Brazylii?

konto usunięte

2

@poeticus3 Słowacja nawet nie gra na IO tylko Słowenia naucz się czytać !

0

@poeticus3 Przecież Słowenia to żadna potęga ręcznej. .zwykły nic nie znaczący sredniak z jednym 4 miejscem na dużej imprezie z 3/4 zawodnikami wysokiej klasy

0

@Admin030 tak myslalem o Slowenii , a napisalem Slowacja,:) sory.

0

@niemamnazwy88 Slowenia 3 mecze i 3 wygrane....szacunek musi byc.(maja juz awans)

0

@poeticus3 Wymarzona wygrana z Egiptem, reszty nie wiem bo nie oglądałem tyle rzeczy nie łatwo oglądać :-D , jak oglądasz to ktoś od nich się wyróżnia?

0

@niemamnazwy88 Musza wygrac ze Szwecja, zaczyna sie za 40 min mecz, potem zobaczymy, ze Slowenia bedzie mega ciezko, nie maja wahniec na tym turnieju. !1A Francja -Polska 4B, wielce prawdopodobne , pod warunkiem wygranej ze SZwecja.

0

@poeticus3 Francję ostatnio ogralismy niby. .jakby Szmal dobrze bronił to szanse by były

0

@poeticus3 Na telefonie coś niezrozumiale napisałem :-D chodziło mi mniej więcej o to czy jakiś gracz ze Słowenii ma lepszą niż zazwyczaj formę?

0

@niemamnazwy88 no ale my z forma slabo , jak na taka Francje, ale co tam powalcza zapewne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?