La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

11

przeraża mnie ten interes z Valencią. Was również...?

wolę 20 letniego Munira, który kuma czaczę Barcy niż dawać te 40 mln za Paco, który szczególnie lepszy na pewno nie jest, a do tego musi załapać grę tutaj

3

@hoeniker  To samo myślę. Munir pokazał nawet w tych meczach towarzyskich (i z Sevillą też w sumie) że jego kandydatura na 4 napastnika jest poważna. Dodatkowo mówi się, że on nie chcę odchodzić więc nie rozumiem czemu na siłę chcą się go pozbyć (o ile to wszystko prawda). Na skrzydła zmienników mamy, a wydaje mi się że gdyby Munir został i dostał prawdziwą szansę to pokazałby, że i podczas nieobecności Suareza nie ma się czego bać.

konto usunięte

4

@hoeniker  Jeśli chcesz z Munira zrobić drugiego Vietto to prosze ja wolę by poszedł na wypożyczenia i grał co mecz .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?