La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 823 Culés

konto usunięte

3

Z taką grą Legia w LM nie ma czego szukać, a bez Nikolicia (raczej odejdzie do Hull) będzie jeszcze gorzej ale co z tego skoro Legia przerwie tą wstydliwą passę 20 lat bez LM?

Wiadomo było że Dundalk nie powinien sprawić problemów Legii i tak się "stanęło". Legia zagra w LM, jestem tego pewny mimo że rewanż przed nami.
Szczęście i fart w losowaniach po białej stronie mocy.

Legia i Real mogą podać sobie ręce.

konto usunięte

0

@Stinger A to ona miała czegoś szukać w LM? Przecież tu o hajs chodzi a nir o wynik sportowy, nawet jak przegraja wszystkie mecze z bilansem 0:60 to i tak hajs się będzie zgadzal

0

@Stinger Jakby nie awansowali to byłaby krytyka ze co za cienkie bolki ze nie potrafią awansować mając takiego rywala itp a jak już mają na to ogromne szanse to pojawiają się teksty typu "z taką grą w LM nie mają czego szukać" no ludzie zdecydujecie się czego chcecie. W tym momencie ważne jest by tam awansować i przypomnieć ze polska piłka istnieje i tez może dostać się do lm a tym jak będzie w grupie (o ile nie wydarzy się coś niespodziewanego) będziemy martwić się potem. Do tego czasu wiele może się zmienić. Gra Legii także.

konto usunięte

1

@kubasuarez Nie ale grając dobrze tak jak np. wtedy kiedy zlali Celtic mogli myśleć o jakimś remisie, może zwycięstwie przy szczęśliwym losowaniu, a tak z góry zakładam 6 porażek bo z tą grą tylko lanie mogą dostać.
Wiem że to tylko chodzi o hajs i się nie dziwię że Leśny chce sprzedać Nikolicia po awansie do LM ale jeśli chodzi o wynik sportowy bo z taką grą kibice Legii niech nie robią sobie nadziei.

konto usunięte

1

@barceloonka92 Nie zrozumiałaś mojego komentarza... Ja nie narzekam że nic tam nie pokażą tylko stwierdzam fakt że jeśli nie poprawią gry to kibice Legii niech nie liczą na jakikolwiek punkt.
Mi sam awans pasuje na tyle że Polska przestanie kompromitować się tymi 20 latami bez LM, a co dalej? Nie ma formy by walczyć z lepszymi.

0

@Stinger Powtórzę moje ostatnie zdanie, do czasu gry w fazie grupowej może się dużo zmienić i w końcu będą grać na swoim normalnym poziomie. Zła forma nie może trwać wiecznie. Cieszy fakt ze mimo kiepskiej formy od początku tego sezonu Legia w eliminacjach nie zawodzi a mogli i tu przy takiej dyspozycji przegrać i odpaść skoro w lidze z gorszymi tracili pkt. Ceni się to ze mimo tych problemów ogarniaja się na tyle by ta lm stała się faktem ale poczekajmy jeszcze na rewanż bo nie ma co się cieszyć za wcześnie

konto usunięte

1

@barceloonka92 Ja mówię o obecnej chwili, a nie o tym co będzie za x czasu (bo idąc tym tropem równie dobrze Barca, Real czy Bayern mogą nie dojść do 1/2 a wtedy cała LM będzie dla nich porażką), a obecna forma Legii to śmiech na sali.
Cieszy mnie ich awans, co prawda jeszcze nieoficjalny ale już bardzo bliski jednak teraz trzeba iść dalej. Skoro Legia awansowała to pomyślmy o wynikach... ale patrząc na obecną formę Legia nic tam nie ugra co nie zmienia faktu że wolę 6 porażek i wreszcie LM w Polsce niż po raz kolejny LE i ze 2 remisy i jedno zwycięstwo...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?