La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

1

Wczoraj Andre Gomes zagrał świetnie, pomoc mamy strasznie napakowaną, co jak co ale nasz zarząd powinien wypożyczyć/sprzedać z opcją odkupu Rafinha bo nie będzie mial za dużo okazji do gry.

0

@FcBforever221 Gomes wczoraj kapitalne zawody jak Arda i Messi. Środek pola jest rewelacyjny

1

@Lisek No właśnie i dlatego przydałoby się Rafinha wypożyczyć/sprzedac bo szkoda żeby się marnował

konto usunięte

1

@FcBforever221 Kolejny... :/

Człowieku, jak myślisz - dlaczego LE szuka środkowego napastnika? Bo ma wystarczającą liczbę skrzydłowych. O Ile MSN pewnie będą grać często, to przy rotacjach, bądź w razie potrzeby mamy zmienników dla Messiego czy Neymara - Arda, który w końcu gra tam gdzie powinien, wspomniany Rafinha, Denis czy nawet Vidal.

Jak dobrze się przyglądnąć, to na każdą pozycję mamy super zmienników i nie bój - Rafinha sobie pogra. Poza tym sezon jest długi, rozgrywek sporo, a są jeszcze wykluczenia za kartki czy kontuzje (tfu), a przede wszystkim ROTACJE!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?