- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
1
Każdy tak o tej Legii w LM, ale ja bym spokojnie poczekał na wynik drugiego spotkania i dopiero później się na spokojnie cieszył z upragnionej Champions League. Są o kroczek od awansu, mają wspaniały wynik na wyjeździe i 90 min u siebie dzieli ich od LM, ale świat piłkarski nie takie rzeczy widział, a jeżeli jakiś klub miałby spartolić tak dogodną sytuację przed rewanżem u siebie o włos od awansu to właśnie postawiłbym na nieobliczalny w obie strony klub z Ekstraklasy (ps. jestem fanem Legii).
0
@bixmix Dokładnie,przed nami jeszcze rewanż i trzeba go przyklepać.
Za wcześnie dajemy polskiemu zespołowi awans,choć jest on bardzo blisko. Jeżeli nie wydarzy się jakiś kataklizm i Legia podejdzie do tego spotkania znów zmotywowana,bo Liga Mistrzów nie jest nadal pewna to możemy być spokojni. Może przypomnę o jakie pieniądze walczą Warszawiacy a więc:
* Zwycięstwo w meczu z Dundalk - 2 mln euro.
* Awans do fazy grupowej - 12,7 mln euro.
* Prawa telewizyjne i marketingowe - Ok. 4 mln euro.
Razem wynosi to 18,7 mln euro,przeliczając na polskie to będzie blisko 80 mln złotych co jest potężną sumą dla polskiego klubu.
Gra o taką kasę dodatkowo motywuję i oni już nie mogą tego zepsuć po prostu!
0
@MaTTi_17 coś mi się wydaje że za prawa telewizyjne i marketingowe mogą dostać duuuuzo więcej.
Malmo dwa sezony temu dostało 10 czy 12 mln za prawa.
a Polski klub nie był w LM 20 lat.
0
@zabamix Dlatego napisałem około,bo do końca też nie wiem.
Możesz mieć rację,że dostaną o wiele więcej co jest jeszcze większym plusem.