La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

0

Mam 2 filmy i w kazdym gra moj ulubiony aktor. Nie wiem za który się wziąć. Jeden Legend z Hardym, 2 Wstrząs ze Smithem. Ogladal ktoś oba ?

1

@kris81 "Wstrząs" jest lepszy,więc obejrzyj najpierw "Legend",bo choć dobry to momentami trochę przynudza.

2

@norbi77 Ok. Smith to koks, każdy ostatni jego film jest dobry. Dzięki.

0

@kris81 Oglądałem "Wstrząs" i był średni. Typowy film o geniuszu któremu nik nie wierzy. Często kiczowaty i przewidywalny. Ale Smith z Baldwinem dobrze grają. Co do "Legend" to nie oglądałem ale wydaje sie być spoko.

1

@sebasek99 W tym filmie nie chodzi o brak wiary w diagnozę tylko o straty w milionach dolarów,jeśli byłoby to potwierdzone.
Ja to tak odebrałem,ale nie chcę spojlerować teraz.

0

@norbi77 No właśnie, jest taki typowy konflikt człowieka z bezduszną korporacją. Wielcy manipulują i w ogóle są "be" ale na szczęście pojawia się nieustepliwy głowny bohater. Wątek miłosny też nudny jak flaki z olejem. Taki film na 5/10. Da się obejrzeć ale po kilku dniach zapomnisz że go oglądałeś.

1

@sebasek99 Ale wiesz,że to film oparty na faktach?I to jest zawsze dla mnie istotne przy oglądaniu filmu.Jeśli to byłaby fikcyjna historia to 5/10 okej,a tak to dla mnie 7/10 ;-)

1

@norbi77 Wiem. Według mnie źle zekranizowana. Można było to zrobić lepiej. Ta historia miała potencjał na dobry dramat sądowy ale główny konflikt jest miałki, postacie bezpłciowe, wyróżnia się tak naprawdę Will i ten lekarz grany przez Baldwina.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?