La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

1

Widzę wielkie zachwyty na temat hat-tricka Lewego ale jeśli uważany jest za TOP napastników na świecie to strzelenie 3 bramek drużynie z 4 ligi nie jest wielkim wyczynem.

konto usunięte

2

@barcelonaLM Masz rację, dlaczego on w ogóle zagrał w tym meczu? Kurde Messi na jego miejscu to strzeliłby 3 ale samobóje bo przecież kto to widział żeby cieszyć się z 3 bramek z 4-ligowcem... Śmiech normalnie, Lewy jaki słaby, normalnie powinien dzisiaj zagrać z Realem i Barcą razem wziętymi i strzelić 6 goli.

1

@barcelonaLM Z jednej strony nic wielkiego a z drugiej lepiej strzelic 3 niż wcale. Cristiano tez strzela spory procent goli w takich meczach a pozniej ZP jego. To jest profesjonalizm zeby we wszystkich meczach dawac duzo druzynie nie wazne czy to finał LM czy 1 runda Pucharu Niemiec.Nie nalezy sie zachwycac, ale trzeba to odnotowac.

0

@Stinger Tak, to są najlepsze komentarze jak ten o Lewym. Grał z 4-ligowcem i strzelił hat-tricka, a co miał zagrać słąbo albo nie grać wcale bo to 4-ligowiec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?