- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
2
FK Gabala i Karabach Agdam w LE - brawo Azerbejdżan! Oba zespoły przegrały na wyjazdach, ale jako gospodarze pokazują moc.
1
@Katalonbar Jeśli dobrze pamiętam to od reformy Platiniego Azerbejdżan wprowadził już 3 zespoły do grup LE, a byli to:
- Neftci Baku 1x
- Gabala - 2x
- Qarabag - 3x
(szkoda że Azerowie dalej bez LM)
Łącznie - 6 razy
Kazachstan:
- Szachtior Karaganda - 1x
- FC Astana - 1x (plus 1x FG LM)
Łącznie 2x (3x)
Dla porównania Polska:
- Legia - 4x (1x LM)
- Lech - 2x
- Wisła - 1x
Łącznie 7x (8x)
Sezonów po reformie Platiniego było 7, a obecny jest ósmym.
Polacy powinni się trochę wstydzić że Azerowie potrafili wprowadzić do LE tyle samo drużyn i tylko dwie fazy grupowe mają mniej...
Oczywiście Polska dalej jest przed Azerami bo w fazach pucharowy jest bodajże 4-0, a do tego mamy grupę LM ale to nie zmienia faktu że Azerowie mocno podkręcili tempo. Przed reformą nie istnieli, a później powoli ale zaczęli iść w górę.
Kazachowie nieco odstają ale dzięki LM w tym elemencie nawet nas przewyższają bo 3 pkt zdobyli, a że Legia tyle zdobędzie to wątpię...
2
@Stinger W Azerbejdżanie w miarę fajnie wymieniają się te zespoły jeżeli chodzi o grę w FG LE, natomiast Kazachstan ciągnie Astana, a Polskę Legia.
0
@Stinger Kazachstan to powinien grać w Azji ale taka poprawność polityczna
1
@Katalonbar W Azerbejdżanie też powoli Qarabag zaczyna dominować. Co prawda mają 3 fazy grupowe innych zespołów ale sam Qarabag też 3 razy tam wchodził.
Kazachowie mają jeszcze Kajrat i rok temu byli bardzo blisko grupy LE jednak przegrali bodajże z Bordeaux bardzo minimalnie... Trochę szkoda bo skład mają naprawdę ciekawy z Gohou i Arszawinem w ataku, liczyłem że w tym sezonie wreszcie awansują do LE ale niestety nie dali rady, a Astana ucieka reszcie i wydają się tak jak Qarabag że będą sezon w sezon wygrywać swoją ligę by później grać w grupie LM lub LE.
A Polska? Pierwsze fazy grupowe Lecha i Wisły były dawno, a więc rzeczywiście to wygląda tak jakby tylko Legia grała w Europie... Szkoda że Wisła i Lech tak się stoczyli bo mając taką trójkę w Europie można by było pokazać się z lepszej strony w Europie.