La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

0

Ja jestem zwolennikiem fify niż Pesa, ale postanowiłem sprawdzic demo od Konami. I powiem wam, że PES wygląda naprawdę ślicznie fajne animacje i fizyka gry, przyjemnie bylo mi zagrać kilka meczy. Szkoda że Fifa ma wszystkie prawie licencje, bo PES nie ma licencji ani na ligę angielską ani hiszpanska wiec srednio byloby kim zagrać :/

Dodam ze grałem na PS4

konto usunięte

1

@FCBMati10 Myślę, że moderzy załatwią problem z herbami i wyglądami piłkarzy jak w przypadku FM'a. Oczywiście PCiwcy na tym skorzystają.

2

@sewerynVeB Zapewne tak będzie, ale ja nie jestem zbyt biegly w wgrywaniu modów, ale jak bedzie trzeba to sie obejrzy poradniki i jakoś to będzie ;)

Byłoby super jakby złaczyc Fife i Pesa, połączyć grywalnosc, fizykę i animacje od Konami z bajerami, licencjami i rozbudowanymi opcjami ( kariera Huntera)z fify i by bylo to po polsku ehh...

konto usunięte

1

@FCBMati10 Licencjonowana LM+LL... Marzenie. Jeszcze jakby były KMŚ to byłoby genialnie.

1

@sewerynVeB I w takiej grze animacja ( w Pesie jest) że Suarez odbiera Złotą Piłkę i wszyscy uśmiechnięci a Ronaldo wściekły :p to bylby realizm ;)

konto usunięte

1

@FCBMati10 Albo Siiiii po odbiorze 4 ZP przez Grzmota. Toż to byłby wielki realizm.

1

@sewerynVeB Tylko to bedzie glosnie SIIIII tak że wszyscy w bloku wiedzieli by kto wygrał ZP xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?