La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1341 Culés

3

Czytam tutaj jaki to Ter Stegen super bramkarz, a ciekawe jaka byłaby opinia gdyby Benat nie strzelił mu w twarz tylko w bramkę, albo po szczurze z końcówki wpadłaby bramka. Ale jak wyniki są to zamykamy oczy i mówimy, że wszystko jest ok.

0

@HardbassWadowice gdybać zawsze można ;)

konto usunięte

9

@HardbassWadowice Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była...

konto usunięte

10

@HardbassWadowice Czytam tutaj jaki to Ter Stegen slaby bramkarz, a ciekawe jaka byłaby opinia gdyby Sergio się nie zawahał. Ale jak wyniki są to zamykamy oczy i mówimy, co by było gdyby .le jak wyniki są to zamykamy oczy i mówimy, że wszystko jest źle.

0

@HardbassWadowice Gdyby gdyby... gdybać zawsze można, ale to nie ma sensu. Stegen popełnił błąd na spółę z Busim, który poza sytuacją z Niemcem później także podał do rywala, ale obydwoje naprawili swoje błędy, Sergio wyczyścił piłkarza Bilbao a Mats szybko się otrząsnął i zablokował strzał. Większych błędów w jego wykonaniu nie widziałam, a teren był trudny, murawa i piłka śliska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?