La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

0

Dobra, kadra kompletna, wszystkie transfery zrobione.
Pytanie, myślicie że ktoś z nowych ma szansę na pierwszy skład? czy będą jedynie zmiennikami i do rotacji na słabszych rywali/PK?

0

@Bobo25 Umtiti ma szansę wygrać rywalizację z Masche.

0

@Bobo25 Myślę że najszybciej do 1 składu może się wedrzeć Umtiti.Reszta raczej pozostanie zmiennikami,chyba że ktoś sprawi nam miłą niespodziankę i wystrzeli z formą :)

0

@Kredon też o tym myślałem, ale pozostali jednak zmiennicy.

0

@Bobo25 Digne też ma nie małe szanse:)

konto usunięte

0

@Kredon Ja też uważam że Samuel Umtiti powoli powinien być "robiony" do once de gali.
Cały szacunek do Mascherano ale Francuz udowodnił że ma papiery na wielkie granie, a przez łapanie minut można w sezon zrobić z niego jednego z najlepszych stoperów na świecie.
Masche? Geniusz ale wiek powoli będzie robił swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?