La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

konto usunięte

0

Dani Abalo w Koronie Kielce!
Trzeba przyznać że dobry transfer jak na Koronę, szczerze mówiąc nie spodziewałem się że sprowadzą w tym okienku dwóch Hiszpanów - Abalo i Miguela Palancę.

Pierwszy z nich grał niedawno w Ludogoretsie w LM, poza tym w Hiszpanii, a Palanca widział "nawet" Real Madryt także mimo iż żadne z nich gwiazdy to jak na Kielce spore wzmocnienia.
Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ale jeśli obaj się sprawdzą to Korona może zaszaleć tzn. nie spaść z ligi bo uważam że byli pierwszymi faworytami do spadku.

2

@Stinger Zobaczyłem słowa Abalo i Kielce i pierwsze wrażenie: Oo, ale transfer zrobiło Vive Tauron Kielce :D

konto usunięte

0

@bixmix A wiesz że kiedy zobaczyłem tego newsa to też pomyślałem że to chodzi o Lucę Abalo (Francuza) z ręcznej? "Niestety" to tylko nożna.

konto usunięte

0

@Stinger Korona póki co regularnie punktuje i wiem że to wczesna faza sezonu ale mimo to uważam że formę mogą utrzymać i nie spadną.

konto usunięte

0

@PheNOmeN Polska liga znana jest z tego że na jesieni wygrywasz mecz za meczem, a na wiosnę robisz to samo tylko z drugą stronę i wszystko przegrywasz jednak tymi dwoma transferami też myślę że Korona się utrzyma. Pytanie tylko czy powalczą o grupę mistrzowską czy jednak skupią się na górnej części grupy spadkowej?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?