La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

78

Busquets po bramce Andrésa w finale MŚ:

"Kiedy Andrés strzelił tego gola i wybiegł do boku celebrować, nie wiedziałem jak się zachować. Spojrzałem do tyłu i zobaczyłem Ikera całego w łzach. Pobiegłem do niego ile sił w nogach, aby go przytulić. To była piękna chwila." [MD]

1

@BarcaInfo 6 lat temu to było. .. A ja pamiętam jak wczoraj, jak pojechałam z tatą obejrzeć ten mecz do jego znajomego na wielkim rzutniku na całą ścianę. Tato i kumpel wyciągnęli wszytko co mieli w portfelach i założyli się, kto wygra. Znajomy postawił na Holandię, tato na Hiszpanię. Miałam wtedy 12 lat a Hiszpania była dla mnie najlepszą, najpiękniej grającą drużyną na świecie, nikt nie grał lepiej niż oni. Xavi i Iniesta byli dla mnie najlepszymi piłkarzami, zwłaszcza Andres, którego mój tato uwielbia i uważa za najlepszego na świecie. Nawet jak Iniesta po prostu podaje piłkę do kolegi obok to tato się zachwyca i widzi w tym coś magicznego. Niezwykły to był wieczór, jak zwycięstwo naszej ulubionej reprezentacji zapewnił akurat Andres, co ucieszyło mojego tatę i uratowało jego zakład, a ja mogłam zobaczyć mojego ulubionego piłkarza, osobistego bohatera Ikera Casillasa płaczącego ze szczęścia i wznoszącego puchar świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?