La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

1

Jak myślicie, kiedy Simeone może odejść z Atletico? Będzie to drugi Ferguson, czy może jednak już za kilka lat skończy przygodę? Wygranie LM byłoby idealnym momentem do odejścia, przynajmniej wg mnie.

0

@Gosciuu Ostatnio pojawiły się jakieś plotki, że w 2018 ma odejść do Interu.

0

@Gosciuu Wątpię czy wypełni aktualny kontrakt podajże do 2020 roku.

konto usunięte

0

@Gosciuu Myślę że odejdzie, nie wiem kiedy ale nie widzę w tych czasach trenerów którzy trenowaliby jeden klub tak długo jak Ferguson.
Odszedł Guardiola z Barcy, Klopp z BVB także myślę że i Simeone odejdzie z Atletico podobnie jak niestety Enrique z Barcy oby tylko jak najpóźniej.

0

@Stinger Może też dlatego, że władze klubu mają coraz mniej cierpliwości, w Hiszpanii tym bardziej, jednak zrobił z.. no powiedzmy średniaka ligi stworzył jeden z najlepszych klubów świata..

konto usunięte

0

@Gosciuu ATM to w tamtym momencie nawet nie średniak, kiedy Simeone ich obejmował byli w strefie spadkowej La Ligi, a to był bodajże grudzień... Teraz Atletico jest w TOP 4 Europy. Szkoda by było gdyby odszedł.

A co do cierpliwości władz klubów to jednak i Klopp i Guardiola odchodzili sami, a nie zostali zwolnieni dlatego uważam że teraz nie ma takich trenerów którzy spędziliby na wysokim poziomie w wielkim klubie większą ilość sezonów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?