La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

14

A dla tych co krytykują Bravo to może warto trochę pomyśleć zanim się kogoś skrytykuje. Nigdy nie byłam za nim i niespecjalnie go lubię ale w tej sytuacji stoje za nim, gość zagrał pierwszy mecz w nowym zespole w innej lidze wiec to wszystko jest dla niego nowe i musi się z tym oswoić. To nie jest takie proste przejść z ligi hiszpańskiej do angielskiej , gdzie gra się zupełnie inaczej. Potrzeba mu czasu a nie krytyki. Jeśli zagra kilka meczów i będzie zawodzil to wtedy można oceniać a nie niektórzy myślą że przyjdzie i odrazu zagra rewelacyjnie. Z kolegami tez musi się zgrać nic od tak łatwo nie przychodzi. Kibicuje City w Anglii bo gra tam kilku piłkarzy których Lubie jak Aguero, Silva czy Gundogan wiec trzymam kciuki i za Bravo zeby się tam szybko zaklimatyzowal

konto usunięte

7

@barceloonka92 Dla mnie to jakaś paranoja, że tak gnoi się tu zawodnika, któremu zawdzięczamy tak wiele... I jeszcze tłumaczenie tego w sposób, że robią to dlatego, że inni gnoili Matsa, to już dla mnie totalny absurd... To tylko pokazuje, jak dużą populację dzieciarni tu mamy...

0

@boojan27 Nie tylko tutaj, czytałam juz wiele treści typu jaki on słaby, jakie błędy popełnia, że może się cieszyć ze zespół wygrał bo on popełniał tyle błędów itp. No ręce opadają, na wszystko trzeba czasu a dla niego to zupełna nowość. Liga angielska jest twarda. Co do tego ze tu krytykują to tez jest jakieś nieporozumienie, gdy odszedł to jakby się mscili niektórzy i cieszyli ze mecz nie bardzo mu wyszedł i maja powody do wysmiewania się z niego. Ja nie ukrywam ze wolałam by to Mats był numerem 1 u nas i chciałam by Bravo odszedł do City bo lubię ich a nie mieli tak dobrego bramkarza jakim jest Claudio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?