La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

0

Nie martwie się ze juz teraz straciliśmy punkty, nie panikuje ze Real jest nad nami i ze straciliśmy szanse na lige bo przegralismy u siebie mecz. Jeszcze wiele razy i Real i Barca stracą punkty w tym sezonie, jeszcze nie raz zdarzy sie slabszy mecz bo to normalne. Martwię sie tymi czasem kompletnie niepotrzebnymi i chyba nie za bardzo przemyslanymi rotacjami w skladzie. Czasem mam wrazenie ze te zmiany nie zawsze sa potrzebne i na wlasne zyczenie Barca sama sobie utrudnia drogę do mistrzostwa. Ja rozumiem gracze musza odpoczywać i od tego mamy rezerwowych zeby ich zastepowali aby reszta mogla odpocząć ale zeby sie pozniej nie okazalo ze sklad bedzie wypoczęty ale to nic nie da bo wczesniejsze rotacje wyjdą nam przyslowiowym bokiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?