La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 820 Culés

0

W nastepnej kolejce czeka nas bardzo cięzki wyjazd z Leganes, Atletico raczej powinno sobie bez problemu poradzic z Gijon u siebie a real rozegra sparing ze swoją szkółką.

1

@FcBforever221 Bardzo kur... ciezki?! To jak nazwalbys wyjazd na Atletico, do Realu, Bayernu, City, Chelsea, Juventusu itp? Do cholery no...
P.S. A najciezszy to pewnie bylby na Wisle Krakow, bo "chcieliby zamazac zle wrazenie po ostatnich wydarzeniach za wszelka cene"- jakis argument by sie znalazl, co tam umiejętności.

0

@damian_sto Nie no to będzie sielanka, wygramy 6-0 w tym po 10 min będzie już 3-0 -_-

0

@FcBforever221 Ale podjedz do tego tak bardziej serio. Skoro nazywasz wyjazd do beniaminka "bardzo ciezkim wyjazdem" to jak nazywasz wyjazd na te druzyny, ktore wymienilem? "O poziomie trudnosci zblizonym do rozlozenia parasola w 4 literach"? Poziomy trudnosci trzeba jakos skalowac...

0

@damian_sto No wiesz troche latwiej jest grac z druzyna ktora moze cos pokazac w ofensywie a z druzyną ktorej jedyną szansą na urwanie pkt jest obrona w 11 i liczenie na jakąś przypadkową bramke/bramki ew. jakiś błąd tak jak dziś Masche

0

@FcBforever221 Czasami tak, czasami nie :) w ogolnym rozrachunku to jednak takie Reale i Bayerny czesciej wygrywaja z Barca niz Alavesy i Leganesy. Rozumiem co miales na mysli, ale jednak nie można nazywac najslabszych mozliwych rywali BARDZO ciezkimi terenami, bo to wygląda troche jakby Barca miala walczyc o utrzymanie :) Dobrej nocy

1

@damian_sto W sumie masz racje, ale na wyjazdach zawsze jest ciężko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?