La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

1

A propo dzisiejszego meczu.Wiadomo jest rozczarowanie i tym podobne.Ale z drugiej strony myślę,że przydał się nam obraz gry bez Messiego.Tak jak Modric tworzy Real,tak Messi tworzy grę Barcelony.Gdy Messi nie grał Neymar praktycznie podawał do nikogo.Wszedł Messi i od razu Neymar jak i sama Barca ruszyła do przodu.Naprawdę ciężką rzeczą będzie fakt,jeśli Messi zakończy karierę.Bez niego już nic nie będzie takie piękne.Messi,Xavi,iniesta to piłkarze nieosiągalni dla nikogo.To dzięki nim Barca stała się pełnym tłumów amfiteatrem do którego wchodzą wszyscy po to by ujrzeć niebywałe widowisko na,które smaku z każdą minutą przybywa.Naprawdę z czasem żal mi jako kibic tego,że kiedyś futbol nie będzie wyglądał tak pięknie,jak wyglądał przez ostatni czas dominacji wielkiej Fc Barcelony.Właśnie to widziałem w dzisiejszym meczu,taki trochę żal mnie wziął,że tak to wszystko się układa....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?