- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
0
Udało Wam się kupić bilety na Polska vs Dania? Dzisiaj oczywiście strona po północy padła, dzisiaj jakieś dziwne rzeczy się działy i biletów już nie ma...
0
@Bamek94 Nie. Po północy padła a potem jakaś kolejka była i za moment zero biletów wyskakuje... Żenada.
0
@Bamek94 Nie udało mi się też, kolego doradzisz czekać czy co ?
0
@marcin000019 Na Polskę z Irlandią było podobnie ale udalo się dorwać 3 bilety o 7 rano, teraz podejrzewam, że już po ptokach, obejrzymy mecz w TV :)
0
@Bamek94 W tym roku się przeliczyłem z kartami kibica, kupiłem jedną licząc ,że kupię na nią 4 bilety. Jak się okazuje w I fazie 1 bilet- 1 karta :P Widocznie zapomniało się regulaminów i mam za swoje :D
0
@marcin000019 O proszę, serio? Nie da się kupić na jedną kartę kibica np. czterech biletów?
Edit: W sumie wszystko jasne, Każda osoba dla której ma być zamówiony bilet w pierwszej fazie sprzedaży musi posiadać SWOJĄ Kartę Kibica Reprezentacji Polski.
0
@marcin000019 Powiesz mi jak w praktyce wygląda założenie karty kibica? Bo aktualnie nie mam konta w banku a chyba muszę mieć jakieś konto żeby założyć takie cudo?
0
@Bamek94 Niestety , poprzez umowę sponsorską musisz zrobić nawet na chwilę konto bankowe Alior Banku(chyba).
0
@marcin000019 Na chwilę? A potem mogę to usunąć i moja karta kibica działa jak powinna?
0
@Bamek94 Jakoś tak, ja dostałem papierek na którym mogłem wpisać,że zaraz po zrobieniu karty nie będę korzystał z konta. Papierek dostała osoba z banku i konta nie mam , karta pozostala :)
0
@marcin000019 Kurde, że też nie zrobiłem tego miesiąc temu, ale na marzec czy kiedy to następna przerwa na reprezentacje będę już gotowy :D
0
@marcin000019 Udało się kupić! Koleś na FB na fanpage'u kupbilet napisał, że odda rezerwację i się dogadaliśmy i jest :D