La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

konto usunięte

5

Podnoszenie ciężarów na IO przestaje mieć sens. Widzieliśmy co było w tym roku, a teraz tak sobie czytam że Tomasz Zieliński może dostać brązowy medal za IO w Londynie mimo że wtedy zajął... 9 miejsce.

Za doping zdyskwalifikowano już miejsca numer: 1, 2, 4, 6 i 7, a teraz jakiś Mołdawianin, który w Londynie był 3 został przyłapany na dopingu...
Jakaś paranoja, wszyscy biorą, a po 4 latach może się okazać że Zieliński mimo 9 miejsca zdobył brąz, a co ciekawe sam w Rio został zdyskwalifikowany za doping.

Nie wiem jak wy ale ja chyba zacznę trenować podnoszenie ciężarów. Wiem że przez 4 lata nie będę ani podrzucał ani wyrywał tyle co oni ale przecież wystarczy skromnie i być "czystym", a po 4-5 latach od momentu zakończenia IO 2020 mogę być mistrzem olimpijskim lub przynajmniej mieć medal (szkoda że w Rio nie byłem).

A tak na poważnie to albo ciężary wylecą z IO albo ostro się za nich wezmą bo to tylko kompromituje tą fajną dyscyplinę sportową.

0

@Stinger Żadna nowość, większość sportowców bierze

konto usunięte

0

@Stinger Najdziwniejsze jest to, że wychodzi to po latach... Choć w sumie nie dziwne - kto by chciał oglądać IO w atmosferze samych skandali?

A wystarczyło by zrobić szybkie testy każdego sportowca przed wylotem na zawody. Bo nikt mi nie powie, że przy odpowiedniej ilości ludzi nie można tych testów robić szybciej.

A ogólnie cały sport nie jest czysty- nawet w snookerze (Higgins) czy tenisie ustawiają mecze, a doping jest potrzebny do przełamywania kolejnych barier, bo bez kolejnego rekordu to słabe zawody.

0

@Stinger Jak dla mnie to nie powinno sie sprawdzac dopingu. Niech biora ile chca i jak chca. Kazdym biorac doping psuje swoje zdrowie. Niech wygrywa w ciezarach najglupszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?