La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

konto usunięte

21

Przyznam szczerze ze troszke nie rozumiem tego płaczu po meczu Legii, kazdy kto ogląda piłke europejską wie doskonale że rodzima ekstraklasa to dno i wodorosty. Jednyny pozytyw to taki ze tym "lalusiom" co zarabiaja krocie (nie wiem za co) BvB pokazało jak sie gra w piłke. Zycze aby kazdy Polski klub spotkało takie upokorzenie, moze wtedy cos sie zmieni.

BTW wynik tez nie byl jakimś zaskoczeniem, co prawda obstawiałem 0:5 ale nie wiele sie pomyliłem.

konto usunięte

3

@popis1 Ja widzę dwa pozytywy:

1. Sprowadzenie na ziemię cwaniaczków oraz "inteligentów", którzy rzucali teksty typu: "To Legia musi wygrać ekstraklasę, bo jako jedyna drużyna ma szansę pokazać coś w LM".

2. Ogromny ból tyłka (nie znoszę tego określenia, ale tu pasuje jak ulał) tych wszystkich, którzy kradną szaliki kibicom przeciwnych drużyn, nie szanują ich. Wczoraj na fb jeden gość wrzucił zdjęcie samochodu z rejestracją dortmundzką, a paru idiotów skomentowało to: "Mam nadzieję, że jutro będzie ta rejestracja wisieć u ciebie w pokoju", "Skrój frajera", "Powybijaj jemu szyby".

0

@popis1 dokładnie,szkoda czasu oglądać Polską ligę. ja w ogóle dziwie się ludziom, którzy oglądają taką miernotę... a z wynikiem trafiłem idealnie, obstawiłem 6-0 :D

konto usunięte

1

@LuisSalvano Co do punktu 1... Nie żeby co ale Piast i Cracovia skompromitowaly się w eliminacjach do LE... A Legia jest w fazie grupowej LM. Wiec radzę pomyśleć zanim coś napiszesz ;)

konto usunięte

0

@Razorek No jest, jest w fazie grupowej LM :) Czekam z niecierpliwością aż pokaże to wspomniane "COŚ", bo wczoraj to jakoś tego słynnego "COŚ" nie widziałem :)

konto usunięte

0

@LuisSalvano Wydaje mi się, że awans po 20 latach do fazy grupowej to już jest "COŚ". I to nie patrząc na styl i okoliczności bo nasze kluby wiele nie potrzebują do zmarnowania okazji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?