- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1553 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1553 Culés
20
Jeden z najlepszych moich weekendów:
Barça - wygrała
Man City - wygrał
Liverpool - wygrał
Chelsea - przegrała
Man United - przegrał
Real Madryt - ??
26
@BarcaInfo Ach... Gdyby tylko grali z rywalami, a nie kolegami.
6
@BarcaInfo przegrałby gdyby drużyna przeciwna wyszła na boisko
2
@BarcaInfo Odjąć Chelsea (wygrana), dodać zwycięstwa BVB i Wisły Kraków to naprawdę dobry weekend.
Chelsea idzie przeboleć, a jakby Real stracił punkty byłoby pięknie.
0
@Stinger Ale że Wisła wygrała no to..,Główki mi szkoda tylko kurczę.
0
@Stinger Właśnie jak mogłem zapomnieć o Wiśle. ;))
3
@Stinger Do Chelsea puszczam oczko bo Conte to fantastyczny trener
1
@BarcaInfo Za tydzień szlagier Wisła vs Legia. Wisła co prawda obecnie fatalna, Legia niewiele lepsza ale dla mnie to zawsze emocjonujący mecz.
Na Reymonta liczy się tylko zwycięstwo!
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!
0
@Stinger Dokładnie,aż wybiorę się na ten mecz! Będzie niesamowita atmosfera i do tego efektowna oprawa. :))
0
@BarcaInfo Może to głupie ale liczę że od tego zwycięstwa z Piastem Wisła wreszcie się podniesie co najmniej na taki poziom by nie spaść z tej ligi.
Mecz z Legią łatwy nie będzie ale Legia gra słabo, mają LM, a więc muszą być bardziej zmęczeni i "nerwowi" bo przecież ani tu, ani tu nie idzie więc Wisła musi to wykorzystać.
Mecz dalej szlagierowy, a jeśli Legia dzisiaj by przegrała lub nie wygrała z Lubinem to byłby to znowu mecz na szczycie tabeli... szkoda tylko że na pod warunkiem "odwróć tabelę, Legia z Wisłą na czele".
0
@Stinger Widać było wczoraj po meczu uśmiech na twarzach piłkarzy. Poczuli tą ulgę ,że w końcu zdobyli 3 pkt. w ostatnich sekundach meczu.
Mecz z Legią będzie trudny, Głowacki nie może grać (pauzuje za kartki) i to jest duże osłabienie Białej Gwiazdy. Mam nadzieje ,że to wczorajsze zwycięstwo podniesie ich na duch i zmotywuje do zdobywania kolejnych pkt. ;)
0
@BarcaInfo Niech OM wygra!