La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

konto usunięte

0

Co sądzicie o rzekomej decyzji podejmowanej przez Bojana jakoby miał zrezygnować z reprezentacji Hiszpanii na rzecz reprezentacji Serbii, czyli kraju jego ojca?

konto usunięte

1

@Neysi Nic - to jego sprawa.

konto usunięte

1

@GregSTG Ale to przecież byłaby wspaniała wiadomość. Jak wiadomo Bojan ma pewne problemy zdrowotne, które utrudniły mu wykorzystanie swojej szansy w reprezentacji Hiszpanii. Myślę, że jeżeli przeszedłby do reprezentacji Serbii to nie miałby na sobie aż tak wielkich oczekiwać i mógłby cieszyć się grą. Miałby większe szanse na powołanie i być może problemy nie dałyby o sobie znać bo presja byłaby mniejsza. Dzięki temu mógłby się znowu poczuć jak "pełnowartościowy piłkarz" co mogłoby sprawić poprawę formy w Stoke.

konto usunięte

0

@Neysi Zagrał tylko 1 mecz dla Hiszpanii, ale był to mecz eliminacji MŚ i FIFA zablokuje, bo dla innej reprezentacji można zagrać 2 mecze, ale tylko towarzyskie, chyba że nowa reprezentacja do tej pory nie była członkiem FIFA, np. taki Xhaka czy Shaqiri mogą grać dla Kosowa

konto usunięte

0

@Neysi Nie twierdzę czy to dla niego lepiej czy nie. Po prostu nie oceniam takich decyzji, bo to decyzja Bojana i każdego innego zawodnika z podwójnym obywatelstwem. Jeśli ma możliwość (nie zagrał w dorosłej reprezentacji Hiszpanii lub FIFA się zgodzi) to niech mu się wiedzie. Ale jeśli mam oceniać jego wybór, czy też podjęcie decyzji o rezygnacji z gry w barwach La Furia Roja to tego nie oceniam. Naturalizacji tutaj nie ma...

konto usunięte

0

@Protolinho Czyli cały mój optymizm musi się rozsypać :( Przyznam szczerze, że cieszyłam się na te plotki i chciałam żeby okazały se prawdą. Jednak skoro tyle gazet o tym pisze to musi być to w jakiś sposób możliwe bo przecież nie byłoby tylu artykułów gdyby sprawa była totalnie nie do ogarnięcia.

konto usunięte

0

@GregSTG Oczywiście mi chodziło tylko o aspekt sportowy i o sam rozwój i dobro Bojana. Też nie mam zamiaru oceniać stron moralnych związanych z wyborem przez niego kraju bo to tylko i wyłącznie jego decyzja.

0

@Neysi Pamiętaj, że Bojan już zagrał w oficjalnym meczu dla seniorskiej reprezentacji Hiszpanii i FIFA raczej nie wyrazi zgody na jego grę dla Serbii.

A co do Stoke, to jestem zaskoczony tak słabym początkiem w ich wykonaniu, liczyłem, że Shaqiri rozrusza towarzystwo i będą seryjnie punktować, a tu lipa.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Shaqi chyba miał kontuzję. Sama przyznam, że też jestem w szoku. Zarówno tym, że nie mamy jeszcze ani jednego punktu jak i tym, że sprowadzili jakiegoś Ramadana :/

0

@Neysi Właśnie ostatnio sprawdzałem tabelę BPL i sobie pomyślałem: "biedna Neysi" ;)

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB To miłe, ale szczerze myślałam, że zacząłeś oglądać Stoke i miałam pytać co się stało xd

0

@Neysi Jakoś trochę ich polubiłem pod koniec zeszłego sezonu :)

I przeszła tam para ciekawych piłkarzy: Allen i Imbula.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Można spytać co Cię w nich urzekło? Jako fankę oczywiście mnie to interesuje. No i zapraszam do polubienia mojego fanpagea na facebooku :P

0

@Neysi Heh, urzekło to zbyt dużo powiedziane, po prostu lubię kilku piłkarzy, którzy tam grają (Allen, Imbula, Afellay, Diouf i Arnautović) ;) Kiedyś byli dla mnie uosobieniem siermiężności, ale właśnie dzięki niezłym wynikom w zeszłym sezonie trochę zmieniłem o nich zdanie.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB To prawda. Ja też właśnie dzięki nowemu stylowi prezentowanemu za pomocą Hughesa zaczęłam im kibicować (jak tylko na drugi plan zeszło moje kibicowanie Bojanowi). To wspaniały trener i zrobił tam wiele dobrego dlatego serce się kraja jak się patrzy teraz na odgrom komentarzy osób chcących go wywalić.

0

@Neysi A z kim teraz będą grali w lidze?

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Dzisiaj grają o Puchar z Hull City a 24. ligowy z Albion.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?