La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

konto usunięte

0

Piszę tu po raz kolejny w sprawie kupna ip. Planuję kupić z allegro ( oczywiście nowy) bo nie ukrywam, że jest dużo taniej niż w sklepie. I tutaj pytanie czy aukcje tego typu http://allegro.pl/nowy-telefon-iphone-6s-64gb-warszawa-najtaniej-i6513230631.html są w 100% legit i można śmiało brać. IMEI podany, pudełko zafoliowane, czy coś może być nie tak? Na co zwracać uwagę? Z góry dzięki ;)

0

@Kelvin Dzisiaj z kolegą rozmawiałem, nie wiele wniosę do Twojego pytania, ale on też kupuje iphone'a 6s z tym, że daje pieniążki siostrze i ona w Anglii mu zamawia, koszt- 1750 zł, spora różnica między nami a Anglią

konto usunięte

0

@Bamek94 Niestety nie mam możliwości żeby ktoś mi kupił ten telefon za granicą

1

@Kelvin Musi to byc iphone? Jest tylko fajnych telefonów z androidem, a za taką cenę to miałbyś praktycznie Xperię Z5 premium albo inny najlepszy Samsung :)

konto usunięte

0

@Bamek94 Japko. :)
Mnie ten systemik w nich śmieszy, ale logo robi swoje u wielu..

0

@Bamek94 Akurat Z5 to nie najlepszy przykład na dobry telefon :)

konto usunięte

0

@Bamek94 Szczerze powiem, że już nie mogę patrzeć na androida. Wyrzucanie messengera w trakcie pisania wiadomości - to nie dla mnie

konto usunięte

0

@LinekPark Logo? Wcale nie chodzi o to żeby po 10 miesiącach telefon nie zawieszał się na messengerze lub youtube ;)

konto usunięte

0

@Kelvin Nakładka może zamulić, zwłaszcza touchwiz, ale czysty jest od tego wolny. Kupując Huawei, Honora, HTC, Sony, Xiaomi, Meizu, Moto, Nexusy nie ma co się bać o lagi nawet przy fonie poniżej 1000 zł.

1

@Kelvin Ja mam Xperię M5, telefon w sklepie kosztuje 1100 zł, wczoraj dostałem aktualizację na androida 6.0. Śmiga jak talala, służy mi jako router, nawigacja, aparat, nic a nic się nie zacina, czego chcieć więcej? :D

konto usunięte

0

@Bamek94 Mam w domu M4 Aqua, na pierwszy rzut oka wszystko pięknie do momentu włączenia telefonu, od początku jakieś lagi przy animacjach, a dodatkowo po paru minutach użytkowania telefon zaczyna niemiłosiernie grzać w rękę. Smartfona od sony już raczej nie kupię :'D

konto usunięte

0

@LinekPark Mimo wszystko chciałbym spróbować czegoś nowego i przekonać się na własnej skórze jak to jest z tymi Iphone'ami

konto usunięte

0

@Kelvin M4A niestety z czasem złapała wiele - i obrywa się jej za to. Mojemu kumplowi się w przedniej kieszeni złamała :/

konto usunięte

0

@Bamek94 Ja 7ki wyczekuję, 6ka już w listopadzie była. Kupiłem po prostu rocznego flagowca zamiast nowego średniaka i nie żałuję, bo tylko LG V20 jest w stanie być wyraźnie lepszym od Motki X Style za 1600 zyla obecnie, ja za 1800 tuż po spadku cen z 2000 w maju na 1700-1900 kupiłem, teraz cena od miesiąca się trzyma, zapewne tak za 1/2 miesiące spadnie, ale i tak lepszy od niej w tej cenie to jedynie OP3 jest.

0

@Kelvin Nie porównuj M5 do M4, to zupełnie nie ta klasa.

konto usunięte

0

@Bamek94 Nie porównuję tylko opisuję moje wrażenia po korzystaniu ze sprzętu sony ;)))

0

@Kelvin To tak jakbym porównał mojego Wave'a 723 do Galaxy np. S3 :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?