La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

1

Halilovic to kolejne idiotyczne zmarnowanie talentu przez Barcę.

konto usunięte

3

@hoeniker  Skoro nie jest w stanie przebić się w takim HSV to na pewno dostałby minuty w Barcy...

0

@InOut piłka nożna to nie jest żadne równanie. Zagrał swietny sezon w Gijon, lepsza liga, hiszpańska piłka, którą poznał jeszcze w Barcy B, język, który się nauczył, trener, który ufa młodym

idzie do HSV, nie zna dobrze języka, inna liga, słaba drużyna, słaby trener i ogólnie klub, gdzie pali się łatwo grunt. Tak, że tam nie może się przebić oznacza, ze za słaby, by grać w lepszym klubie -.-

konto usunięte

0

@hoeniker  Na początku sezonu widziałem tt gościa zajmującego się na co dzień Bundesligą i z tego co zrozumiałem to najdelikatniej mówiąc Alen do tytanów pracy na treningach nie należy

1

@InOut Tak to prawda, jest leniem strasznym, a sezonu w Gijon nieuznałbym za świetnego. Grzał sporo ławe, ale myslalem, ze jest poprostu mlody. Ale okazali sie ze nie pracuje na odpowiednim poziomie. Dlatego wg mnie nie chcial go Lucho i teraz trener HSV na niego nie stawia. Szkoda, mocno mu kibicowalem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?