La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

konto usunięte

12

Forumowicze piszący posty typu: "Krystiano "Lepiej strzelać z mega ostrego konta niż podać" Ronaldo"; "Piękny strzał CRa, w samo okienko .. stadionu :D" i inne tego typu wypowiedzi o drużynie Realu i C. Ronaldo - ile Wy macie lat? Takimi komentarzami dajecie żywy przykład jak kibic Barcelony potrafi być zakompleksiony.

Przecież to jest straszne, jaki Wy dajecie przykład zakompleksienia. Nie wstyd Wam przed fanami Realu pisać takie bździny, w dodatku uważając się za kibiców naszej Barcelony?

3

@TKK Akurat komentarz z tym spadającym liściem który nie opadł był spoko i można było się pośmiać.

2

@TKK Mam się wstydzić przed kibicami Realu? No proszę cię... Są ostatnimi, przed którymi zamierzam się wstydzić.

0

@TKK Co mój komentarz ma wspólnego z kompleksami? Co za bzdety. Gość ma dwóch ustawionych lepiej kolegów, a wali z ostrego konta co było niemal niemożliwe do strzelenia więc oceniam to właśnie w taki sposób. Ile Ty masz lat? Bo nie wiem jak Ty to powiązałeś to z zakompleksieniem...

Pytania retoryczne jakbyś nie jarzył.

konto usunięte

0

@fc_barcelona_1899 Nie twierdzę, że mamy nie komentować spotkań Realu Madryt, ale można to robić faktycznie pół żartem pół serio, ale litości nie taką liczbą bździn. Jako kibice Barcelony i użytkownicy tej strony musimy dać przykład jakiegoś właściwego - dobrego poziomu komentarzy, również tych żartobliwych, a czasem sarkastycznych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?