La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

0

Ma Lucho to coś do wyciągania zawodników z dołka. Z Vidalem tez sie uda. Chyba ze jest tak słaby ze nawet magia Lucho nie pomoże jak było z Daglasem czy Sandro.

0

@rafik300010 kogo wyciagnol z dołka >?

0

@merchel10 pewnie słownik....

1

@rafik300010 mi sie wydaje że Lucho po paru treningach widzi czy da sie z tego kogoś coś zrobić czy nie, u Douglasa chyba nic nie widział i odpuścił, podobnie raczej bedzie z Vidalem a szkoda bo bardzo sie cieszylem z tego transferu szczegolnie gdy ogladalem jakis mecz Sevilli grali chyba na narodowym, to byl final ligi europy bodajze, wtedy zrobil na mnie wielkie wrazenie, dobry drybling, swietny strzal... a teraz nie wiem... w presezonie tez mial dobry mecz jeden co asystowal Ardzie, szkoda chlopa bo dobry był naprawde, moze cos z psychiką nie teges ma i nie radzi sobie na boisku lub poza nim, wszystko jest mozliwe, nie sadze zeby az tak stracil "forme"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?