- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
7
Wszyscy o Ter Stegenie a czy ktoś widział dziś Neymara i Suareza? Bo chciałbym zauważyć, że jedyne bramki z gry zdobył Piqué...
13
@Razorek No ale przegraliśmy meczy tylko przez to, że ter Stegen wpuścił jeszcze jednego gola. Wcale nie przegraliśmy też przez to, że pomoc grała słabo albo że naszych ofensywnych graczy musiał zastąpić środkowy obrońca, bo oni nie mogli strzelić bramki.
Trochę smutne, że ludzie skupiają się na jednym błędzie jednej osoby, a nie zauważają, że cała drużyna popełniła większe lub mniejsze błędy i ten Matsa wcale nie był tym najbardziej decydującym.
13
@Nigaki Przegraliśmy również przez pajacowanie Ter Stegena który chciał się popisać lobikiem i pokazać jakim jest niesamowitym bramkarzem. Zaczynam tęsknić za Bravo bo to co wyprawia Ter Stegen jest nie do pomyślenia co drugi mecz jakiś błąd popełnia.
8
@Nigaki A mi się jednak wydaje, że to wafel Ter Stegena był decydujący, bo przy 3-2 drużyna była na najlepszej drodze do odrobienia straty, aż tu nagle Niemiec odj... odwalił coś takiego i być może podłamał resztę zespołu. Całej winy nie ponosi, ale to co zrobił nie zasługuje na jakiekolwiek usprawiedliwienie.
Neymar mimo wszystko strzelił karnego, a karny nie równa się gol, co pokazali w niedzielę Bravo i Alves.
1
@DonAndresFCB Nie obsrajcie sie z tym Matsem. Popelnil najbardziej widoczny blad, ale czy jako jedyny? Raczej nie. 1 polowa to byl cyrk w wykonaniu naszej obrony i Busiego.
7
@adisont92 Popełnił najgłupszy, najbardziej bezmyślny i chyba kluczowy błąd w meczu, którego spokojnie można było uniknąć. To nawet samobój Mathieu można zakwalifikować jako przypadek, bo różnie mogła się piłka odbić.
Nie chce się jakoś nad nim teraz znęcać, bo mimo, że byłem zwolennikiem pozostania Bravo, to wierzę, że się ogarnie, ale takimi błędami to on nic dobrego nie pokazuje.