- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
82 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
28 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
3
Wczorajsza porażka ma swoje podłoże kilka miesięcy wcześniej.Wtedy to Lucho zgodził się na wypchnięcie przez Niemca Bravo.Wczoraj po raz kolejny przekonaliśmy się jakim bramkarzem jest Niemiec.Nie chodzi nawet o 4 bramkę,jego pajacowanie od kilku spotkań do tego zmierzało.Niemiec nie wybronił nic, ale to absolutnie nic we wczorajszym meczu.Nie licząc 4 gola mógł co najmniej 2 razy pomóc drużynie.Bravo ratował nas nieraz i nie dwa z dużej opresji,Niemiec nie miał w tym sezonie jakiejkolwiek spektakularnej interwencji która można przytoczyć.Lucho wczoraj dał ciała jeszcze raz rotując składem przeciwko nieobliczalnej Celcie i to tuż przed przerwą na reprezentacyjną kopaninę.Ja wiem że swoje dołożył Busi ale to się zdarza najlepszym.Jak napisałem przyczyny wczorajszej wtopy zaczęły się dużo wcześniej i moim zdaniem będą rzutowały na obecny sezon.Obym się mylił.
13
@barcelona1906 1. Bravo wybral City i odrzucil kontrak w Barcy. Skonczcie wreszcie plakac.
2.Pajacowanie?haha co to za bzdury rany.
3. "Niemiec nie wybronil nic" " Nic nie obronil w tym sezonie" sleroza czy gorzej "
1
@MarioVeB! pkt1 dlaczego poszedł do City?
pkt 2 słownik pomoże,prosto to znaczy że wiele razy pod dużą presją mógł wybić piłkę do przodu
pkt3 daj konkretny przykład?
4
@MarioVeB! Tak to jest "pajacowanie" bo nie wiem jaki jeszcze bramkarz widząc że parę metrów przed nim jest zawodnik próbuje go lobować lekką podcinką.
0
@barcelona1906 1. Zapytaj się go może dostał wiecej kasy i gwarancje gry w LM? nie wiem nie interesuje mnie to odszedł i koniec tematu. Miał kontrakt wybrał city koniec spiewki. Nech mu się wiedzie w City.. Chociaż początek ma bardzo cięzki, wśród kibiców City również.
2. żadne pajacowanie zwykła technika uzytkowa i to ,że bramkarz w Barcy duzo ma kontaktów z piłka przy nodze taki styl. Przy podaniu popełnił bład bo było ono nie precyzyjne. Trudno zdarza się przy takiej grze. w to jest wliczone
2. A to bramkarz ma tylko spektakularne mieć obrony co przez to rozumiesz? Ter Stegen łapie piłki i strzały dobrze się ustawia , nie wypluwa piłek jak niekórzy bramkarze..
2
@MarioVeB! Alez Ty na sile probujesz udowodnic, ze slusznw bylo postawienie na MATSa. W 7 meczach popelnil min. 4 bledy, w tym 1 kosztujacy nas strate gola. Przeciez to jest karygodna statystyka. W tym sezonie nie mial zbyt wiele pracy, dobrze bronil trudne strzaly z dystansu lub naprawial wlasne bledy (karny, obrona glowa w pierwszym meczu), ale nie pokazal niczego szczegolnego. Uwazam, ze Bravo wybral City, gdyz sztab szkoleniowy poinformowal go o tym, ze w tym sezonie to Mats bedzie pierwszym wyborem w lidze. Swiadczyc moze o tym wypowiedz jego przyjaciela, ktora nie zostala zdementowana. Mats to niezly bramkarz. I tylko tyle, nic wiecej.
0
@FCB_1899 1. Mnie interesują fakty, a nie zwykłe domysły miał ofertę nowego kontraktu nie chciał odszedł jego strata trudno się mówi żyje się dalej. zez niego. W Barcy był tylko 2 lata to nie Puyol ,Xavi ,Alves by było mi żal ,że odchodzi . Tyle w kwestii Bravo.
2. to jest dopiero pocżatek sezonu wiec czego ty oczekujesz? nowi gracze , druzyna dopiero buduje forme ,obrona nie gra na swoim poziomie. Ter Stegen to bardzo dobry bramkarz z którym Barca juz wygrał LM i 2 x CDR + Superpuchar. Jest nr 1 i koniec spiewki .Kolejny mecz przed Barca