La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

konto usunięte

0

A tak ogólnie to był jakiś trener w Barcelonie, który podczas swojego pobytu w FC Barcelonie stracił aż cztery razy cztery bramki w jednym meczu?

konto usunięte

0

@janekinho Luis Enrique

konto usunięte

3

@janekinho W 2003 się zdarzyło z Valencią i Deportivo trenerem był Antić, za Rijkaarda w 2003 zdarzyło się nawet 5 stracić z Malagą

konto usunięte

0

@Protolinho No popatrz, czyli można powiedzieć, że w XXI wieku Enrique pod tym względem bezkonkurencyjny :D

0

@Protolinho A masz może wgląd do największych porażek Barcy w XXI w.?

konto usunięte

0

@janekinho i co ty próbujesz uskutecznić? twoje bzdury o przeciętnym trenerze?

marne się już to robi.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Zadałem tylko normalne pytanie. Nie wiem o co ci chodzi.
PS. Ty znowu zmieniasz temat i pokazujesz, że nie potrafisz zaakceptować zdania, które się różni od Twojego. Przykre.

3

@janekinho 5:4 z Deportivo też było dla nas, Alba samobój wtedy. Za Tito, a właściwie Roura chyba był na ławce..

konto usunięte

0

@janekinho Nie, ale zrobił coś czego inni nie zrobili po za Pepem...zdobył tryplet

konto usunięte

0

@Bagsik84 Doceniam to, ale mi on nie zaślepił oczu na problemy, które nie zostały rozwiązane i dzisiaj mamy tego efekty.

0

@janekinho LM i Bayern 4:0

konto usunięte

0

@janekinho I jakie te problemy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?