La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

9

Eh, przerwy reprezentacyjne. Niby fajnie, bo gra Polska i wreszcie fajnie się to ogląda, ale to tylko jeden mecz na cały weekend, a tak, to sobota zaczyna się EPL, potem Ekstraklasa, La Liga, jakieś Napoli, czy inne mecze Serie A, PSG, Lyon, czy Monaco, w międzyczasie BVB i Bayern. W niedzielę to samo. A tak, to średnio chce się oglądać mecz typu Gruzja z Walią.

3

@PatrychoO Jeszcze we wtorek Polacy i do soboty jakoś idzie się przemęczyć i później już pięknie meczyki klubowe wracają, ale z tego co patrzyłem to za miesiąc znowu przerwa na repre...

3

@bixmix A jest na co czekać w sobotę, Chelsea - Leicester, Barcelona, Napoli - Roma ;)

1

@SkalpelFCB Czekasz na Chelsea - Leicester? Widac, nie masz co robic.

konto usunięte

0

@kamson24 Ja z PL jestem w stanie tylko Arsenal i City pooglądać. Chelsea to by była dla mnie ostateczność, oni zawsze jakiś taki siermiężny futbol prezentują imo.

0

@anaklamadzama Oglądać będę ze względu na Leicester.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?