La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

konto usunięte

0

Nie drażni was to, że nasza kadra nie gra w biało czerwonych (czerwone spodenki) strojach?

0

@anaklamadzama W ogóle, niech się ubierają jak chcą, szkoda tylko ze mamy zestawy jak 80% reprezentacji

konto usunięte

0

@regatta52 No mnie właśnie się one nie podobają, przypominają mi stroje angielskie, słowackie itp. Ja zawsze naszą kadre utożsamiałem z białymi koszulkami i czerwonymi spodenkami (pewnie się orłów górskiego naoglądałem :D )

0

@anaklamadzama Przecież biała koszulka, czerwone spodenki i białe getry to ciągle podstawowy strój kadry, nic się nie zmieniło. Z Danią i Armenią musieliśmy zagrać w białych, bo nie było innej opcji. Wyjazdowe stroje Armenii są białe, a Danii biało-czerwone, a przecież nie zagramy u siebie w wyjazdowych strojach.

konto usunięte

0

@Orzywieniec Ja tam ostatnio mam wrażenie że gramy albo w całych białych albo cłych czerwonych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?