La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

5

ktoś niżej pytał - Krycha znowu bardzo słabo. Catastrophique. Opinie dostawał właśnie w tym stylu - marne :/

3

@hoeniker  Być może jeszcze nie wytrzeźwiał z libacji reprezentacyjnej biorąc pod uwagę ,że unikał do tej pory procentów

1

@lukaszbrk Krychowiak nie z tych. On nie pije wgl alkoholu to raz a dwa jest podobnym profesjonalistą do Lewego.

0

@kuba1624 A masz pewność?Peszkin jest zdolny do wszystkiego :) nawet abstynenta skłonić do napicia się...

0

@lukaszbrk Wez nie przesadzaj,akurat Peszko zmadrzal i poza tym było jego zdjęcie z samego rana po tej libacji i wyglądał jak nowonarodzony i pozowal do zdjęć z jakąś dziewczynka. A co do Krychowiaka to jest dorosły,poważny człowiek i na pewno gdyby nie chciał to nikomu by się nie dał na %% przekonać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?