La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

2

Gra ktoś w Civilizacje VI to bym o cos zapytal moze ktos bardziej ogarnia nowosci w tej czesci

0

@szoch6 Dołączam się do pytania. Co prawda jeśli chodzi o Civilization to grałem tylko w drugą część, ale spędziłem przy tej grze długie godziny i wciąż jeszcze czasem pogrywam :)

0

@szoch6 Ja troche w IV, wiecej w V i teraz czekalem na ta czesc. Tylko wlasnie jest kilka nowosci ktore nie do konca ogarniam a nie chce co chwile zaczynac od nowa bo sie obudze ze cos zwalilem

konto usunięte

0

@szoch6 Ja narazie jedynie ja zainstalowałem i sprawdziłem czy się odpala. Zacząłem Chinami ale ledwie 10 tur i poszedłem spać. W piątke łoiłem aż miło :D. Co chcesz wiedzieć?

0

@anaklamadzama Na ten moment to chodzi mi o te dzielnice ktore sa nowoscia. Mam dylemat które rozwijać , ile ich posiadac w danym momencie i czy starac sie trzymac dzielnic jednego typu w danym miescia czy to nie ma znaczenia.

konto usunięte

0

@szoch6 masz tylko 4 typy dzielnic do wyboru i dla miasta możesz wybudować tylko 1 dzielnice danego typu tak więc maksymalnie możesz ich mieć 4 per miasto. To od ciebie zależy jak chcesz rozwijać dane miasto. Jeśli chcesz aby było tylko kulturalne to budujesz taką dzielnice a jak chcesz wszystko po trochu to budujesz wszystkie dzielnice. Teraz jest tak że aby mieć dostęp do budowy budynków danego typu (naukowe, kulturalne...) musisz wybudować wpierw odpowiednią dzielnice dlatego też wydaje się sensowne wybranie przeznaczenia danego miasta zaraz po jego lokacji ze względu na bonusy od terrainu i wybudowanie odpowiedniej dzielnicy lub dzielnic.

PS. Sam dopiero rozgryzam tą gre więc jeśli gdzieś pisze nieprawde to robie to nieświadomie i z góry sorry :)

konto usunięte

0

@szoch6 BTW. Jak ogólne wrażenia? Dla mnie jak narazie lekkie rozczarowanie głównie ze względu na grafike (taka kreskówkowa) i mape która miała być bardziej przejrzysta od tej z Civ 5 a dla mnie nie jest. Reszty jeszcze nie moge ocenić bo za mało tur rozegrałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?