La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1262 Culés

konto usunięte

0

Dostałem wczoraj w podzięce za dobrze wykonaną pracę butelkę"Napoleona ",co mi sie kojarzy raczej z koniakiem, ale pod nazwą wyraznie pisze Brandy.Pytanie jak to najlepiej pić ?Samo czy w jakiś drinkach ,z kieliszka czy z lampki ? Whisky piję zawsze z cola i lodem,w temacie brandy jestem"zielony"...

0

@Bytom1920 Jak można pić whisky z colą, przecież to profanacja. Ja do brandy mam specjalne kieliszki - takie beczułkowate ze stopką. I oczywiście piję ją czystą, żeby nie zarżnąć jej smaku.

0

@Bytom1920 Brandy najlepiej pić czystą małymi lykami, bo prawidzy aromat uwalnia się dopiero po kilku minutach po nalaniu. Cola i Sprite to zdecydowanie zabijają smak Brandy wiec wrecz grzech tak pić. Jak juz chcesz z czyms pic to rozcieńczyć z sokiem jabłkowym który jest delikatny i nie zabije tak smaku

konto usunięte

0

@kamson24 Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

0

@Bytom1920 Nie piłam ale słyszałam, że najlepiej na czysto, ewentualnie schlodzona ale jak to jest w rzeczywistości to Ci nie powiem.

konto usunięte

0

@blue_shark Colą whiskacza tylko leciutko rozcieńczam ,proporcje tak 1:5.Tak sie kiedyś nauczyłem i tak mi zostało :)

0

@blue_shark Bez przesady. Glenfiddich z colą to faktycznie profanacja, ale jak jakigoś Jim Beana rozcieńczy to nic się nie stanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?