La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

43

Ja Wam mówię, jeszcze Messi zgarnie ZP. CR może i wygrał LM i Euro, ale mimo dużej ilości bramek w LM (ze słabeuszami, którzy teraz nawet nie załapali się teraz do UCL) to w półfinale i finale nie zrobił kompletnie nic żeby pomóc Realowi, nie był bohaterem Realu ani w LM ani na Euro, a jego ogólna gra na turnieju we Francji to też totalne nieporozumienie, a z Leo to nie jest tak, że gra genialnie, a nic nie wygrał bo ma 3 trofea za poprzedni sezon i pechowo przegrany finał CA w którym grał wyśmienicie + genialna gra w tym sezonie.

41

@bixmix Też mi się wydaje, że Leo jeszcze to wygra. Nie wierzę że można być takim parapetem, żeby nie widzieć formy Ronaldo i głosować na niego tylko przez wzgląd na dwa trofea, do których dołożył co najwyżej mały palec, bo na pewno nie rękę.

2

@bixmix To sytuacja trochę jak z roku 2010. Wszyscy wątpili że Messi wygra ZP bo przecież Iniesta wygrał MŚ i Sneijder LM a on jednak to zrobił.

1

@bixmix Czy ZP daje tytuł mistrza ligi 2016/17? Lub daje tryplety?

Nie słyszałem

Ja tam wole oglądać w tabli lidera swoich .

17

@Wojciech6 A lepiej wygrać Ligę, Puchar Króla i ZP czy Ligę i Póchar Króla?

1

@Wojciech6 Moim zdaniem ZP nie wyklucza wygrania trypletu. ;)

0

@EzioAuditore Wówczas oddsy były dość wyrównane miedzy Messiego Inieste Xaviego i Sneidera. Teraz Cr wygrał najważniejsze trofea - widać tez było co dadzą dziennikarze przy głosowaniu na UEFA best player.

1

@mekston Zobaczymy. Jak taką padakę będzie grał to nawet LM i ME (przy których palcem ledwo kiwnął bo koledzy robotę za niego odwalili) mu nie nie da tej ZP.

0

@EzioAuditore Sneider w 2010 na jesieni grał padake - ale złota półek zdobył. Mysle ze prędzej Messi moglby powalczyć o nagrodę FIFA (bo pewnie bedzie rozdawana) jezeli końcówkę roku zaliczy na poziomie a Cr nie złapie formy

konto usunięte

0

@mekston Przecież w 2010 roku wygrał Messi.

0

@barcelonistka1899 w 2010 gdyby liczyc glosy jedynie dziennikarzy -czyli tak jak teraz to ZP poszlaby w recej Sneidera - dlatego teraz gdy CR ma trofea z druzyna ZP nikt mu nie odbierze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?