La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

3

konto usunięte

3

@Marcel99 Mi też, ale obecnie nadawanie tego kanału nie ma sensu. Powtórki futsalu i MMA sprzed wielu miesięcy cały czas lecą.

1

@Marcel99 Ostatnimi czasy to nic tam nie było...

konto usunięte

0

@pawelfcb2010 Nie wiem czemu Orange ten kanał tak zostawił. Nie ma sensu w Polsce robić jak na razie kolejnego kanału sportowego, bo Eleven, Polsat, Eurosport i nc+ mają wszystko co można pokazać w TV. Zobaczymy co dalej będzie.

konto usunięte

3

@Marcel99 Mieli genialne podsumowanie dnia, koło 23 zazwyczaj i godzinę +- trwało. Szkoda, bo często to oglądałem.

konto usunięte

2

@LinekPark Ja zawsze o 7:00, pamiętam też Hyde Park po 21.

konto usunięte

0

@Marcel99 To też było dobre, ale często było cos innego ciekawszego o tej porze. Dla mnie np. Top Gear ze Snują, Tym Małym i Jezzą zawsze ma piewsze miejsce w wyborze "co oglądnąć?", bo smiech to zdrowie, stąd HP średnio kojarzę. :)

konto usunięte

0

@Marcel99 Brakuje takiego kanału sportowo-informacyjnego. Sport raport w tym ten o 23, który trwał godzinę, Hyde Park. Dawniej także Info Starter codziennie rano. Przydałoby się coś takiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?