La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

konto usunięte

0

http://fangol.pl/view/186049/cr7-wsciekl-sie-po?scor
Reakcja Kryśki na założenie siatki przez Pepe na treningu. Samo wejście w piłke było czyste ale później widać jak specjalnie przyłożył kopniaka Coentrao. A później jeszcze się czegoś czepia. Niby się śmieją wszyscy z tego, ale to nie jest całkiem normalne.

0

@TheNekro94 Ja mysle ze gdyby Ronaldo odszedł z Realu to cała druzyna by sie z tego ucieszyła. ;)

1

@TheNekro94 Bo u nas sytuacja wygląda tak jest Leo + koledzy, a w Realu: CR7 + poddani.

1

@blue_shark Bo Leo mimo iż jest najlepszym piłkarzem na świecie zachowuje się jak jeden z wielu w klubie. Przecież ostatnio całe MSN dostało bęcki na treningu (wiadomo, żarty itp.) i nikt nie płakał tylko jeszcze się śmiali :)

1

@Damian100 Doskonale obrazuje to ta sytuacja: Rakieta niedawno powiedział, że na pierwszym treningu podszedł do niego Leo i powiedział ,,Cześć, jestem Leo Messi" - nie zachował się jak nadęty bufon tylko wykonał miły gest i właśnie takie gesty tworzą dobrą atmosferę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?