La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

2



Do wszystkich co uważają Clinton za super prezydenta i w ogóle. Oglądnijcie to. Chcielibyście za prezydenta oszustkę, kłamczuchę i osobę która powinna siedzieć w więzieniu? Bo ja nie. A jak wiadomo USA i ich władza ma bardzo duży wpływ na świat. Trump nie jest idealnym kandydatem, ale na pewno lepszym.

12

@DonMatteo901 Wybór jak pomiędzy dżumą a cholerą - tu nie ma dobrego kandydata.

4

@DonMatteo901 Taa bo Trump to jest wzór cnót i wgl anielsko uczciwy. Jak Trump zostanie prezydentem to raz dwa z Putinem się dogada i wtedy będzie ciekawie.

10

@kuba1624 Lepiej się dogadać z Putinem niż za wszelką cenę się z nim kłócić i prowadzić do wojny. I nie jest wzorem cnót. Ale wolę "męską szowinistyczną świnię" niż kłamce, oszustkę i złodzieja.

1

@DonMatteo901 Oboje są siebie warci i żadno z nich nie jest dobrym wyborem, ale ja jednak wolę Clinton.

konto usunięte

3

@DonMatteo901 Ale Trump to nieobliczalny i nieprzewidywalny typek (coś jak MAcierewicz). Nigdy nie wiesz co takiemu odbije. Wybierając Clintonową wiesz chociaż tyle że nie bedzie niczego nieobliczalnego odpierd... Tak się miej wiecej rysuje różnica między tymi kandydatami.

konto usunięte

1

@DonMatteo901 Mimo że Trump to trochę oszołom i jak kolega wyżej napisał jest nieobliczalny to ma mój głos. Co prawda oboje mają swoje za uszami ale lepiej będzie jeśli Trump wygra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?