La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

1

Cóż, tak na szybko po 1 połowie - Busquets dalej gdzieś w szatni szuka formy, Roberto utzrymuje dobrą passę drugiego meczu z rzędu z babolem, Digne niby widać w obronie i podłącza się do ataku ale jakby tam postawić Douglasa to efekt byłby taki sam. Mascherano bardzo nie pewnie - błędów większych u niego nie widziałem, ale jak junior co piłka pod nogami to eksplozja w kosmos - zero spokoju, zero opanowania. Rakitić jak zawsze - schowany, pracujący ale mało dający, bo i w obronie mu nie wychodzi, a w ataku go po prostu nie ma. Denisa cieżko ocenić - kilka fajnych rajdów, jakieś minięcie 2-3 rywali, zrywy są ale ogólnie to średniawka. Suareza to poza strzałem z 2 minuty to potem tylko widziałem jak machał łapami. Neymara za to widzę często jak ma piłkę...a za chwile jej nie ma...Messi w sumie nic ciekawego - jak to on, chodzi, truchta, ale jak dostanie piłkę to od razu akcja rusza DO PRZODU. Co do naszej gry - czy to nie jest ten SŁYNNY brak intensywności ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?