La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

0

1

@messiiiiik Wrzuć obraz, w Google, i powinno ci wyszukać co to, coś kojarzę że jest taka opcja, ale nie pamiętam dokładnie xd

1

@matesfcb93 no spróbuję dzięki ;)

1

@messiiiiik Luuuzik :)

konto usunięte

1

@messiiiiik Spytaj w Apple. Są w tej kwestii mistrzami!

2

@LinekPark Ale zeby ta przejsciowka dzialala, to musi byc podlaczone zewnetrzne zasilanie, ktore starcza na 5 min. Kazde kolejne trzeba wykupic pakiet.

1

@LinekPark No tak i zapłacę 1000zł za przejściówkę przez samo logo apple ;D

konto usunięte

0

@adisont92 Śmieszyli mnie, ale jak przez 2 miesiące pokazali nowego iPhone, a następnie nowego MacBooka, do którego nowego iP bez wihajstra nie podłączasz, to... Owce i tak to wytłumaczą... :/

0

@LinekPark Miedzy innymi do tego sie odnosze. Polityka Apple ostatnio jest w stanie rozesmic caly swiat, a tluki i tak beda kupowac kolejne generacje iPhonow, bo szpan.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?